school.title

Bestuursbureau

Medewerkers

  • Robert van Kuijk Directeur Bedrijfsvoering
    Telefoon: 010-8503502
    Email: vankuijk@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma t/m vr
  • Jacqueline ten Wolde Directiesecretaresse
    Telefoon: 010-8503503
    Email: tenwolde@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do/vr-ocht
  • Wendy Broekhuis Coördinator P&O
    Telefoon: 010-8503506
    Email: broekhuis@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do/vr
  • Stephany Presentacion-Lina Personeelsadviseur
    Telefoon: 010-8503514
    Email: presentacion@osvs.nl
    Aanwezigheid: di t/m vr
  • Marja Venema Medewerker Personeelsadministratie
    Telefoon: 010-8503504
    Email: venema@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do/vr
  • Mayelle Bouman Medewerker P&O
    Telefoon: 010-8503505
    Email: bouman@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma-di-do-vr (09.00 tot 15.00 uur)
  • Roy van den Oever Coördinator Financiën
    Telefoon: 010-8503507
    Email: vandenoever@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma t/m vr
  • Susan van der Linden projectcoördinator Financiën
    Telefoon: 010-8503510
    Email: vanderlinden@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do/vr
  • Huib Groenewegen Medewerker Financiën
    Telefoon: 010-8503508
    Email: groenewegen@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do
  • Ageeth Risse Medewerker Financiën
    Telefoon: 010-8503512
    Email: risse@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma-, di-, wo-ocht/do
  • Miranda Walison Medewerker Financiën
    Telefoon: 010-8503517
    Email: walison@osvs.nl
    Aanwezigheid: Ma-di-woe 7.30-13.00 uur/do 08.00 - 17.00 uur
  • Rawha Kidane Medewerker Salarisadministratie
    Telefoon: 010-8503501
    Email: kidane@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma 08.15-14.15 uur/do 08.15-16.45 uur/vr 09.00-14.30 uur
  • Jeroen van Heck Medewerker Facilitaire Dienst
    Telefoon: 010-8503509
    Email: vanheck@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma t/m vr