ProNovaCollege

Bestuursbureau

Het bestuursbureau ondersteunt het bestuur en alle scholen binnen de stichting. De geboden diensten worden ondergebracht op de afdelingen P&O, Financiën en Inkoop. Deze afdelingen vallen onder de verantwoordelijkheid van de directeur bedrijfsvoering.

Er werken 18 medewerkers op bovengenoemde afdelingen die gevestigd zijn aan het Burgemeester Van Lierplein 59 in Vlaardingen.

Hieronder vindt u de medewerkers en hun contactinformatie:

Medewerkers

  • Robert van Kuijk Directeur Bedrijfsvoering
    Telefoon: 010-8503518
    Email: vankuijk@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma t/m vr
  • Jolanda van Dorssen Secretaresse/Receptioniste
    Telefoon: 010-8503502
    Email: vandorssen@osvs.nl
    Aanwezigheid: di t/m vrij
  • Stephany Presentacion-Lina Manager P&O
    Telefoon: 010-8503504
    Email: presentacion@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do/vr
  • Alinde Kemp Personeelsadviseur
    Telefoon: 010-8503506
    Email: kemp@osvs.nl
    Aanwezigheid: even weken ma/di/do/vrij oneven weken di/do/vrij
  • Margreet Rasser Medewerker Personeels- en salarisadministratie
    Telefoon: 010-8503507
    Email: rasser@osvs.nl
    Aanwezigheid: di/do/vr
  • Carola van Heemst Medewerker P&O
    Telefoon: 010-8503509
    Email: vanheemst@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do/vrij alleen ochtend
  • Quafila Ait Rian Medewerker Salarisadministratie
    Telefoon: 010-8503508
    Email: Aitrian@osvs.nl
    Aanwezigheid: di/woe/do
  • Roy van den Oever Manager financiën en control
    Telefoon: 010-8503511
    Email: vandenoever@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma t/m vr
  • Hatice Güçlü-Dasçi Financieel adviseur
    Telefoon: 010-8503513
    Email: guclu-dasci@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do/vr
  • Leendert Pegels Financieel adviseur
    Telefoon: 010-8503512
    Email: pegels@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma t/m vr
  • Ageeth Risse Medewerker Financiën
    Telefoon: 010-8503515
    Email: risse@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma- t/m wo-ocht/do
  • Miranda Walison Medewerker Financiën
    Telefoon: 010-8503517
    Email: walison@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma t/m do
  • Ronald Sitskoorn Inkoper
    Telefoon: 010-8503516
    Email: Sitskoorn@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do/vrij
  • Michael van Ginkel Privacy Officer
    Telefoon: 010-8503514
    Email: vanginkel@osvs.nl
    Aanwezigheid: di-do
  • Joyce Dofferhoff Bestuurssecretaris
    Telefoon: 010-8503503
    Email: dofferhoff@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma t/m don
  • Lisa Groeneveld Personeelsadviseur
    Telefoon: 010 - 8503505
    Email: groeneveld@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma t/m vrij. Op oneven weken vrij op vrijdag
  • Jolanda van den Berg Adviseur Verzuim en Arbo
    Telefoon: 010 - 8503510
    Email: vandenberg@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do
  • Thomas van der Mast Huisvestingsmanager
    Telefoon: 010-8503519
    Email: vandermast@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma t/m do