Mavo Schravenlant XL

Bestuursbureau

Het bestuursbureau ondersteunt het bestuur en alle scholen binnen de stichting. De geboden diensten worden ondergebracht op de afdelingen P&O, Financiën en Inkoop. Deze afdelingen vallen onder de verantwoordelijkheid van de directeur bedrijfsvoering.

Er werken 13 medewerkers op bovengenoemde afdelingen die gevestigd zijn aan het Burgemeester Van Lierplein 59 in Vlaardingen.

Hieronder vindt u de medewerkers en hun contactinformatie:

Medewerkers

  • Robert van Kuijk Directeur Bedrijfsvoering
    Telefoon: 010-8503502
    Email: vankuijk@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma t/m vr
  • Jacqueline ten Wolde Directiesecretaresse
    Telefoon: 010-8503503
    Email: tenwolde@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do/vr-ocht
  • Stephany Presentacion-Lina Coördinator P&O
    Telefoon: 010-8503514
    Email: presentacion@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do/vr
  • Lindsay Baak Personeelsadviseur
    Telefoon: 010-8503506
    Email: baak@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do/vr
  • Marja Venema Medewerker Personeelsadministratie
    Telefoon: 010-8503504
    Email: venema@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do (wo/vr om de week)
  • Mayelle Bouman Medewerker P&O
    Telefoon: 010-8503505
    Email: bouman@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do (wo/vr om de week)
  • Roy van den Oever Coördinator Financiën
    Telefoon: 010-8503507
    Email: vandenoever@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma t/m vr
  • Huib Groenewegen Medewerker Financiën
    Telefoon: 010-8503508
    Email: groenewegen@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do
  • Leendert Pegels Medewerker Financiën
    Telefoon: 010-8503510
    Email: pegels@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma t/m vr
  • Ageeth Risse Medewerker Financiën
    Telefoon: 010-8503512
    Email: risse@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma- t/m wo-ocht/do
  • Miranda Walison Medewerker Financiën
    Telefoon: 010-8503517
    Email: walison@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/di/do
  • Rawha Kidane Medewerker Salarisadministratie
    Telefoon: 010-8503501
    Email: kidane@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma/wo-ocht/do
  • Patricia van de Nobelen Inkoper
    Telefoon: 010-8503519
    Email: vandenobelen@osvs.nl
    Aanwezigheid: ma t/m do